Papírna EMBA spol ។ s ro, Paseky nad Jizerou ទុកឱ្យសេចក្តីអធិប្បាយ

EMBA ខ្ញុំមិនដែលទទួលបាននូវអ្វីដែលខ្ញុំចង់បាននោះទេហើយខ្ញុំក៏ចង់បាននូវអ្វីដែលខ្ញុំចង់បានផងដែរ។

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti i k životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
យើងដឹងពីកេរដំណែលនៃជំនាន់មុន ៗ ដែលបាននាំយើងមកដល់ថ្ងៃបច្ចុប្បន្ននិងការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់យើងក្នុងការអភិវឌ្ឍការងារដែលបានចាប់ផ្តើមជោគជ័យ។ ជាផ្នែកមួយនៃកិច្ចខិតខំប្រឹងប្រែងឥតឈប់ឈរដើម្បីឱ្យមានជំហានមួយឆ្ពោះទៅមុខនៃដៃគូប្រកួតប្រជែងរបស់យើងយើងផ្តោតសំខាន់លើគុណភាពផលិតផលនិងទំនាក់ទំនងអតិថិជន។
ជំនាញវិជ្ជាជីវៈរបស់យើងនិងបុគ្គលិកមានគុណភាពខ្ពស់របស់យើងគឺជាការធានារយៈពេលវែងនៃកម្រិតសេវាខ្ពស់បំផុត។ យើងមិនត្រឹមតែលក់ផលិតផលទេប៉ុន្តែយើងផ្តល់នូវដំណោះស្រាយពេញលេញដល់អតិថិជននៅក្នុងប្រទេសជាង 30 ជុំវិញពិភពលោក។

គុណតម្លៃដែលយើងទទួល:

  • ផលិតកម្មសរីរាង្គនិងផលិតផលគឺជាការឆ្លុះបញ្ចាំងពីទំនាក់ទំនងទទួលខុសត្រូវរួមរបស់យើងចំពោះបរិស្ថាន
  • ក្រមសីលធម៌គឺជាវិន័យខ្ពស់បំផុតមួយសម្រាប់ទំនាក់ទំនងខាងក្នុងនិងខាងក្រៅក្រុមហ៊ុន
  • សេវាកម្មបំរើអតិថិជនដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈគឺជាការទទួលខុសត្រូវជាក់ស្តែងរបស់យើង
  • ការរួមចំណែករបស់យើងចំពោះគុណភាពនៃជីវិតរបស់ក្រុមហ៊ុនទាំងមូលមិនត្រូវបានកំណត់ដោយក្រុមហ៊ុនទេ
  • ការងារដែលខ្ពស់បំផុតគឺការរួមចំណែករបស់យើងចំពោះការអភិវឌ្ឍប្រកបដោយជោគជ័យនៅក្នុងតំបន់

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci do 10 let. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoruទៅšetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN អាយអេសអូ 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například គម្របនៃឆ្នាំទៅWorldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky ផលិតផលប៉ះពាល់ដល់បរិស្ថាន na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a ចង. Zároveň je držitelem certifikace FSC ចេញ na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

ចែករំលែក
សូមរង់ចាំ ...

សូមផ្ដល់យោបល់

អាស័យដ្ឋានអ៊ីមែលរបស់អ្នកនឹងមិនដាក់បង្ហាញជាសាធារណះ។ ត្រូវបំពេញចាំបាច់ពេលមានសញ្ញា * *